Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Вівторок, 23 травня 2017 10:02

В ІФНМУ відбулась XVI Міжнародна науково-практична конференція медичних бібліотек

Автор 
Оцініть матеріал!
(15 голосів)

18-19 травня 2017 року на базі наукової бібліотеки ІФНМУ була проведена XVI Міжнародна науково-практична конференція «Медичні бібліотеки як осередки збереження та популяризації історико-культурної національної пам’яті».

Організаторами конференції виступили Національна наукова медична бібліотека України, Бібліотека Івано-Франківського національного медичного університету, Івано-Франківська обласна наукова медична бібліотека та Секція працівників медичних бібліотек Української бібліотечної асоціації.

Проходила конференція у відпочинково-рекреаційному комплексі ІФНМУ "Арніка"  у місті Яремче. 

До мальовничих Карпат приїхало 68 учасників з усіх куточків України. Це, в основному, представники  бібліотек медичних навчальних закладів та обласних наукових та наукових медичних бібліотек України. Особливо приємно, що наш край відвідав пан Кшиштоф Круліковські – повноважний представник Окружної лікарської палати у Варшаві. 

Неповторна краса Карпат та високий рівень організації конференції справили незабутнє враження на її гостей. Генеральний директор Національної наукової медичної бібліотеки України, Заслужений працівник культури України, повний кавалер ордена княгині Ольги  Раїса Іванівна Павленко наголосила, що така діяльність медичних бібліотек сприяє росту національної гордості за свою історію, культуру, мову, звичаї та традиції.

Хоча бібліотека ІФНМУ вперше за свою історію проводила захід такого рівня, учасники та гості конференції дали високу оцінку як високому рівню проведення конференції, так і роботі наукової бібліотеки ІФНМУ загалом і висловили вдячність керівництву університету та бібліотеки. Директор бібліотеки Мирослава Миколаївна Татарин отримала подяку за високий професіоналізм, творчий підхід, патріотизм та активну участь у підготовці 16-ї  Міжнародної науково-практичної конференції «Медичні бібліотеки як осередки збереження та популяризації історико-культурної національної пам’яті», а усі працівники бібліотеки отримали сертифікат учасника конференції. 

 Сподіваємось, що таким чином бібліотека ІФНМУ зробила значний внесок  у розвиток вітчизняного бібліотечного краєзнавства та бібліотечної справи.

Читати 676 разів
Ви тут: Головна В ІФНМУ відбулась XVI Міжнародна науково-практична конференція медичних бібліотек

Created jtemplate.ru joomla modules